logo SpyOnline

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!

+48 737650650

Zakładanie podsłuchu w telefonie

Jak założyć podsłuch w telefonie?Chcesz bezpiecznie kontrolować smarfon dziecka, chronić go przed złym towarzystwem i zagrożeniami czyhającymi w sieci? A może zależy Ci, aby pracownicy wykorzystywali służbowe telefony w odpowiednim celu, a wydajność ich pracy nie została zakłócona przez prywatne rozmowy, przeglądanie Internetu i spędzanie czasu na portalach społecznościowych? Podpowiadamy, jak szybko i dyskretnie założyć w telefonie.

Co to jest podsłuch telefonu?

Monitoring telefonu to specjalistyczne oprogramowanie, które instaluje się w aparacie, aby uzyskać dostęp do czynności wykonywanych na urządzeniu. Aplikacje podsłuchowe mogą nie tylko rejestrować rozmowy telefoniczne, ale także monitorować wiadomości tekstowe oraz aktywność w różnych aplikacjach społecznościowych. Ich funkcjonalność może sięgać nawet śledzenia lokalizacji urządzenia.

Kto korzysta z podsłuchu i w jakim celu?

Podsłuch telefonu to rozwiązanie pozwalające monitorować urządzenie. Tego typu programy najczęściej wykorzystują rodzice, którzy chcą wiedzieć, jak ich pociecha korzysta ze smartfona oraz w jakim miejscu aktualnie się znajduje. Kontrola rodzicielska pozwala zapewnić maluchowi lub nastolatkowi bezpieczeństwo, chronić przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci (narkomania, pedofilia, złe towarzystwo) czy sprawdzać frekwencję w szkole (w tym celu idealnie sprawdzi się aktualna lokalizacja GPS i rysowanie mapy przebytej trasy).

Kolejnym użytkownikiem programów kontrolujących są pracodawcy, którzy chcą na bieżąco monitorować pracowników i podnosić w ten sposób wydajność w firmie. Program pozwala kontrolować miejsce pobytu pracowników terenowych (np. przedstawicieli handlowych), sprawdzać, czy w godzinach pracy nie zajmują się prywatnymi rozmowami, przeglądaniem Internetu oraz innymi czynnościami obniżającymi ich wydajność.

Monitoring telefonu doskonale sprawdzi się także dla osób, które:

 • chcą zabezpieczyć smartfona na wypadek kradzieży (aparat będzie można w każdej chwili zlokalizować),
 • podejrzewają pracowników o kradzież firmowych danych,
 • chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje lub bliskiej osoby (za jej zgodą).

Jakie możliwości daje aplikacja SPYPHONE SpyOne?

SPYPHONE SpyOne to program podsłuchujący na telefony i smartfony z systemem Android. Program pozwala na pełny monitoring urządzenia. Zebrane dane są wysyłane na podany adres e-mail, jako szczegółowy raport. Zakres funkcji programu jest uzależniony od wybranej wersji (dostępna jest wersja Basic, Premium oraz All in One).

SPYPHONE SpyOne pozwala m.in. na:

 • monitoring wiadomości SMS i MMS,
 • monitoring zapisanych kontaktów,
 • monitoring historii połączeń,
 • nagrywanie rozmów,
 • kopia zdjęć oraz dostęp do pamięci telefonu,
 • monitoring nagrywania otoczenia telefonu,
 • monitoring nasłuchu na żywo otoczenia telefonu,
 • lokalizację telefonu (punkty ma mapie, trasa poruszania się).
 • monitoring czatów social-media takich jak: Facebook, Messenger, WhatsApp, Signal, TikTok, Snapchat, Instagram i inne
 • Więcej informacji o funkcjach można przeczytać TUTAJ

Pobierz program do szpiegowania telefonu na Androida

Jak zainstalować podsłuch w telefonie komórkowym?

Gdy chcesz założyć podsłuch w telefonie, musisz dobrać program pasujący do systemu urządzenia (SpyOne przeznaczony jest do telefonów i smartfonów z systemem Android od 4 do 14 ). Sama instalacja aplikacji jest prosta i trwa zaledwie kilka minut wraz z konfiguracją.

Aby zainstalować program, należy:

 1. Otworzyć w telefonie przeglądarkę internetową.
 2. Wpisać adres strony dostarczony wraz z instrukcją wideo po zakupie
 3. Wpisać stronę na której znajduje się plik i pobrać go na telefon.
 4. Gdy na telefonie ustawiona jest blokada instalacji aplikacji z nieznanych źródeł, należy kliknąć w „ustawienia” i oznaczyć opcję „zezwalaj na pobieranie aplikacji z innych źródeł niż sklep Play”.
 5. Kliknąć „Instaluj”.
 6. Kliknąć „Otwórz”.
 7. Przejść przez proces konfiguracji aplikacji.
 8. Na końcu wprowadzić swój adres e-mail oraz hasło.
 9. Kliknąć link aktywacyjny programu ( otrzymuje się go po instalacji na swój e-mail po poprawnej instalacji ).
 10. Te wszystkie kroki znajdą Państwo w instrukcji wideo po zakupie aplikacji.

Program SPYPHONE SpyOne to nowoczesny monitoring telefonu w konkurencyjnej cenie. Nasza aplikacja posiada  czasowe licencje 2,15, 31, 92, 182 i 365 dni. Zakup oprogramowania oznacza automatycznie, że użytkownik otrzymuje licencję którą wybierze. W regularnej cenie aplikacja kosztuje od 175 zł - 4500 zł w wersji Premium oraz 200 zł  - 6000 zł w wersji All in One. Specjalnie dla mniej wymagających Klientów, przygotowaliśmy wersję Basic w cenie 125 zł - 1900 zł.

Jak podsłuchać telefon bez dostępu do niego?

Zdalny podsłuch w telefonie to potężne narzędzie, które umożliwia monitorowanie telefonów komórkowych bez bezpośredniego dostępu do nich. Jest to specjalistyczne oprogramowanie, które można zainstalować na telefonie docelowym. Wymaga to jednak jednorazowego fizycznego dostępu do urządzenia. Po instalacji, według powyższych wskazówek, oprogramowanie działa w tle, pozostając niewidoczne dla użytkownika telefonu. Można dzięki niemu podsłuchać rozmowy oraz śledzić aktywność online.

Zdalny podsłuch w telefonie – jak zainstalować go dyskretnie?

Instalacja oprogramowania do podsłuchiwania bez wiedzy jego właściciela jest zadaniem wymagającym zarówno dyskrecji, jak i odpowiedniego momentu. Kluczem jest znalezienie okazji, kiedy telefon nie będzie używany przez właściciela i będzie miał zapewnioną prywatność. Oto kilka sugestii, jak to zrobić:

 • wykorzystaj moment nieobecności właściciela: idealnym momentem może być czas, gdy właściciel telefonu jest zajęty czynnością, która wymaga jego pełnej uwagi, jak na przykład prysznic, spacer z psem, czy intensywny trening. Warto zwrócić uwagę na regularne nawyki i rutyny, takie jak codzienne poranne przygotowania do pracy;
 • zaproponuj aktywność bez telefonu: możesz zaproponować działanie, które naturalnie wymaga odłożenia telefonu, na przykład seans filmowy, sesję jogi, czy wspólne gotowanie; Taka aktywność powinna być atrakcyjna dla właściciela telefonu i jednocześnie długotrwała, aby zapewnić wystarczająco dużo czasu na instalację oprogramowania;
 • wykorzystaj moment snu – jeśli oprogramowanie jest proste w instalacji, może być to zrobione podczas snu właściciela, zwłaszcza jeśli jest to osoba mająca głęboki sen. Należy jednak pamiętać, że wiele osób ma nawyk sprawdzania telefonu tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu.

Po wszystkim upewnij się, że proces instalacji nie zostawił żadnych śladów, takich jak otwarte aplikacje czy zmienione ustawienia.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

SpyOne to najlepsza oferta na tle innych programów do monitoringu telefonu. Gwarantujemy najlepszą obsługę i jakość na rynku. U nas płacisz za aplikacje oraz pomoc przez cały okres użytkowania aplikacji.


Specjalistą od aplikacji SpyONE, jest nikt inny jak sam Jan “Majami” Fabiańczyk. Niegdyś jeden z najsłynniejszych policjantów w Polsce, dziś – ekspert w dziedzinie zakładania aplikacji do kontorli na telefon. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 690 510 690

Monitoring telefonu SPYPHONE SpyOne

SPYPHONE SpyOne – to specjalistyczne i profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do monitorowania, nadzorowania i kontrolowania telefonu lub smartfona z systemem Android działające w każdej jego wersji.

Sprawdź dla kogo dedykowane jest oprogramowanie SpyOne i poznaj wszystkie funkcje programu!

Do wyboru użytkowników pozostaje wersja Basic, Premium oraz All in One – sam zadecyduj, których funkcji potrzebujesz i ile chcesz zapłacić za aplikację!

Zamów teraz!