logo SpyOnline

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!

spyonline24@gmail.com

test

Jak szybko i dyskretnie założyć podsłuch w telefonie?Chcesz bezpiecznie kontrolować smarfon dziecka, chronić go przed złym towarzystwem i zagrożeniami czyhającymi w sieci? A może zależy Ci, aby pracownicy wykorzystywali służbowe telefony w odpowiednim celu, a wydajność ich pracy nie została zakłócona przez prywatne rozmowy, przeglądanie Internetu i spędzanie czasu na portalach społecznościowych? Podpowiadamy, jak szybko i dyskretnie założyć podsłuch w telefonie.

Co to jest podsłuch telefonu?

Podsłuch telefonu to specjalistyczne oprogramowanie, które instaluje się w aparacie, aby uzyskać dostęp do danych użytkownika. Podsłuchujący śledzi urządzenie za pomocą innego numeru telefonu lub otrzymuje informacje w postaci plików na podany adres e-mail. Podsłuch pozwala nagrywać lub słuchać na żywo rozmowy prowadzone z telefonu (często wraz z nasłuchem jego otoczenia), monitorować wysyłane wiadomości tekstowe i zdjęcia, uzyskać dostęp do kontaktów oraz innych danych zapisanych na urządzeniu. Często umożliwia także śledzenie aktualnej lokalizacji aparatu. Nowoczesne podsłuchy są praktycznie niewykrywalne dla użytkownika smartfona, ponieważ działają w tle i nie pozostawiają widocznych śladów.

Kto korzysta z podsłuchów i w jakim celu?

Podsłuchy telefonu to rozwiązanie pozwalające dyskretnie śledzić jego użytkownika. Tego typu programy najczęściej wykorzystują rodzice, którzy chcą wiedzieć, jak ich pociecha korzysta ze smartfona oraz w jakim miejscu aktualnie się znajduje. Kontrola rodzicielska pozwala zapewnić maluchowi lub nastolatkowi bezpieczeństwo, chronić przed niebezpieczeństwami czyhającymi w sieci (narkomania, pedofilia, złe towarzystwo) czy sprawdzać frekwencję w szkole (w tym celu idealnie sprawdzi się aktualna lokalizacja GPS i rysowanie mapy przebytej trasy).

Kolejnym użytkownikiem programów szpiegujących są pracodawcy, którzy chcą na bieżąco monitorować pracowników i podnosić w ten sposób wydajność w firmie. Podsłuch pozwala kontrolować miejsce pobytu pracowników terenowych (np. przedstawicieli handlowych), sprawdzać, czy w godzinach pracy nie zajmują się prywatnymi rozmowami, przeglądaniem Internetu oraz innymi czynnościami obniżającymi ich wydajność.

Podsłuch telefonu doskonale sprawdzi się także dla osób, które:

 • chcą zabezpieczyć smartfona na wypadek kradzieży (aparat będzie można w każdej chwili zlokalizować),
 • podejrzewają pracowników o kradzież firmowych danych,
 • chcą zadbać o bezpieczeństwo swoje lub bliskiej osoby (za jej zgodą).

Jakie możliwości daje aplikacja S-Agent?

SPYPHONE S-Agent to nowoczesny program szpiegujący na telefony i smartfony z systemem Android. Podsłuch pozwala na pełny monitoring urządzenia. Zebrane dane są wysyłane na podany adres e-mail, jako szczegółowy raport. Zakres funkcji programu jest uzależniony od wybranej wersji (dostępna jest wersja Standard oraz Premium).

S-Agent pozwala m.in. na:

 • monitoring wiadomości SMS i MMS,
 • monitoring zapisanych kontaktów,
 • monitoring historii połączeń,
 • nagrywanie i podsłuchiwanie rozmów,
 • podsłuch otoczenia telefonu,
 • monitoring historii przeglądanych stron www,
 • lokalizację telefonu (punkty ma mapie, trasa poruszania się).

Jak zainstalować podsłuch w telefonie komórkowym?

Gdy chcesz założyć podsłuch w telefonie, musisz dobrać program pasujący do systemu urządzenia (S-Agent przeznaczony jest do telefonów i smartfonów z systemem Android od 2.3.6 do wersji najnowszych). Sama instalacja aplikacji jest prosta i trwa zaledwie kilka sekund. Plik instalacyjny ma pojemność 1,6 MB, a aparat musi posiadać minimum około 6 MB wolnej pamięci.

Aby zainstalować program, należy:

 1. Otworzyć w telefonie przeglądarkę internetową.
 2. Wpisać adres strony: https://spyonline.pl/pobierz/sagent.apk
 3. Wybrać plik „sagent.ap” i pobrać go na telefon.
 4. Gdy na telefonie ustawiona jest blokada instalacji aplikacji z nieznanych źródeł, należy kliknąć w „ustawienia” i oznaczyć opcję „zezwalaj na pobieranie aplikacji z innych źródeł niż sklep Play”.
 5. Kliknąć „Instaluj”.
 6. Kliknąć „Gotowe”.
 7. Kliknąć nową ikonkę „Przywracanie ustawień fabrycznych”, aby uruchomić program.
 8. Przeczytać i zaakceptować licencję.
 9. Wprowadzić kod aktywacyjny (użytkownik otrzymuje go po zakupie licencji na program S-Agent).
 10. Cieszyć się możliwościami aplikacji.

S-Agent instalowany jest pod nazwą „Przywracanie ustawień fabrycznych”, aby użytkownik telefonu jej nie zdemaskował (ze względu na specyfikę systemu Android, aplikacja będzie widoczna na liście wszystkich zainstalowanych programów).

Istnieje również możliwość zakupu telefonu, który już posiada zainstalowany program szpiegujący. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się np. w przypadku smartfona dla dziecka czy telefonów służbowych.

Ile kosztuje podsłuch telefonu?

Ceny podsłuchów telefonu są uzależnione od rodzaju programu oraz jego producenta. Wiele firm proponuje wykupienie miesięcznych lub rocznych licencji na korzystanie z aplikacji. Przeciętnie miesięczne ceny licencji wahają się w granicach 200 zł, a roczne 1600 zł.

Program SPYPHONE S-Agent to nowoczesny podsłuch telefonu w konkurencyjnej cenie. Na naszą aplikację nie trzeba kupować czasowych licencji. Zakup oprogramowania oznacza automatycznie, że użytkownik otrzymuje licencję dożywotnią. W regularnej cenie aplikacja kosztuje 349 zł w wersji Standard oraz 499 zł w wersji Premium. Specjalnie dla nowych Klientów, przygotowaliśmy obecnie promocję – teraz za dyskretny podsłuch telefonu S-Agent zapłacisz tylko 299 zł (Standard) lub 369 zł (Premium).

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

SPYPHONE S-Agent to konkurencyjna oferta na tle innych programów do podsłuchu telefonu. Gwarantujemy najniższą cenę na rynku i brak abonamentów. U nas płacisz tylko raz i możesz cieszyć się nowoczesnym programem monitorującym – nie musisz pamiętać o kupnie drogich licencji miesięcznych lub rocznych.

Aplikacja jest szybka w instalacji (nie wymaga praw administratora – tzw. ROOTa), działa dyskretnie i skutecznie zbiera bogaty pakiet danych ze smartfona, telefonu lub tabletu. Możesz ją zainstalować na urządzeniach z systemem Android – od 2.3.6 do wersji najnowszych. Zebrane informacje przesyłane są bezpośrednio na podany adres e-mail (bez serwerów pośredniczących).

Podsłuch telefonu S-Agent

SPYPHONE S-Agent – to specjalistyczne i profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do monitorowania, nadzorowania i podsłuchu telefonu lub smartfona z systemem Android.

Sprawdź dla kogo dedykowane jest oprogramowanie SPYPHONE S-Agent i poznaj wszystkie funkcje programu!

Do wyboru użytkowników pozostaje wersja Standard oraz Premium – sam zadecyduj, których funkcji potrzebujesz i ile chcesz zapłacić za aplikację!

Zamów teraz!