logo SpyOnline

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami!

spyonline24@gmail.com

Rejestrowanie testu wpisywanego z klawiatury – S-logger 2 rejestruje wszystkie uderzenia w klawiaturę jakie wykonuje monitorowany użytkownik. Dzięki temu dowiemy się co dokładnie pisał nawet jak skasuje wpisywany tekst klawiszem Delete czy Backspace.

Rejestrowanie testu wpisywanego w przeglądarkach www – program zapisuje wszystkie zdania frazy, wyrazy i liczby, które wpisał użytkownik podsłuchiwanego komputera podczas przeglądania stron www. S-logger 2 obsługuje wszystkie przeglądarki www w tym: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer i Safari.

Rejestrowanie testu wpisywanego w komunikatorach – S-logger 2 zapisuje wszystkie wysyłane wiadomości przez różnego rodzaju komunikatory internetowe takie jak: Facebook Messenger, Gadu-Gadu, Skype, AQQ Tlen, Windows Messager, Google Talk, Miranda, Digsby, Spik, Konnekt , ICQ, Pidgin i Stefan.

Rejestrowanie adresów odwiedzanych stron www - program zbiera szczegółowe informacje na temat odwiedzanych i przeglądanych stron internetowych na podsłuchiwanym komputerze. Dzięki temu dostaniemy dokładne dane o adresie www i godzinnie odwiedzanych stron.

Nagrywanie dźwięków z mikrofonu – program S-logger 2 nagrywa dźwięki z mikrofonu umieszczonego w komputerach stacjonarnych, laptopach czy notebookach. Dzięki temu dowiemy się co dzieje się w otoczeniu szpiegowanego urządzenia jak i usłyszymy przeprowadzane rozmowy np. przez telefon czy program do komunikacji głosowej typu Skype czy Facebook Messenger.

Wykonywanie zrzutów ekranu – program podsłuchujący komputer S –logger 2 wykonuje w ustalonych przez nas przedziałach czasowych zrzuty ekranu (tak jakbyśmy naciskali co pewien czas na klawiaturze klawisz Print Screen). Dzięki tej funkcji sprawdzimy wizualnie co dokładnie działo się na komputerze przez cały czas jego działania. W opcjach tej funkcji możemy ustawić jakość, czas oraz rozdzielczość wykonywanych zrzutów ekranu.

Zapisywanie uruchomianych programów – S-logger 2 monitoruje i zapisuje wszystkie uruchamiane przez użytkownika programy i aplikacje. Dzięki tej funkcji możemy dowiedzieć się co włączał monitorowany użytkownik i jakiego dokładnie oprogramowania używał podczas korzystania z komputera.

Wysyłanie danych na email – program posiada wbudowaną zdolność wysyłania wszystkich zabranych danych i nagrań audio na dowolne konto email. Wystarczy aktywować tą funkcję, podać potrzebne dane do zalogowania na emaila, na który chcemy przesyłać dane i czekać na wiadomość. S-logger 2 automatycznie dobiera zaawanasowane dane serwerów większości popularnych kont pocztowych. Obsługiwane są : Gmail, Wp, o2, Onet, Interia, GG i Pino . Wystarczy podać jedynie prawidłowy login i hasło, a następnie kliknąć na przycisk „Testuj poprawność danych”, a program wyśle do nas wiadomość testową potwierdzającą jego prawidłowe działanie.

Mój Szpieg™ - Dzięki tej funkcji możemy poprzez kreator stworzyć plik instalacyjny do programu.
Zbieranie Haseł WiFi – program monitorujący S-logger 2 posiada funkcję zapisywania z komputera, na którym działa haseł do wszystkich sieci WiFi z którymi dany komputer wcześniej się łączył. Program przesyła wszystkie zebrane hasła i powiązane z nim nazwy sieci na podany w programie adres e-mail.
Pokazywanie zebranych danych za pomocą skrótu klawiszowego – Dzięki tej nowej funkcji po naciśnięciu wcześniej zdefiniowanych 3 klawiszy program pokaże nam wszystkie dane jakie do tej pory zebrał. Klawisze należy przytrzymać około 2-3 sekund.
Usuwanie zarejestrowanych danych starszych niż – mamy możliwość ustalenia po jakim czasie zebrane dane będą usuwane z podsłuchiwanego komputera (np. starsze niż 30 dni). Czasami nie mamy potrzeby trzymać starych danych. Ta funkcja okazuje się także pomocna w przypadku rejestrowania czy to bardzo częstych zrzutów ekranu, czy też częstych i długich nagrań audio co wpływa na dużą wagę zabranych.
Usuń program po – usuwa program z komputera np. po 30 dniach od instalacji
Zabezpieczanie programu hasłem – Blokuje dostęp do programu za pomocą hasła.

S-logger 2 oferuje:

box

Monitoring wszystkich przeglądarek internetowych

box

Monitoring portali społecznościowych

box

Monitoring komunikatorów

box

Funkcję Mój Szpieg! Skonfiguruj S-logger 2, a następnie utwórz skrót o dowolnej ikonie, który zainstaluje program

box

Zapisywanie uruchomianych programów, zrzuty ekranu, nagrywanie dźwięków z mikrofonu

box

Automatyczną konfiguracja wysyłki danych na e-mail

box

Zabezpieczenie programu hasłem, zbieranie haseł Wi-Fi, zdalną deinstalację